Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 314
BUD.09 · pytanie #314

Czujnik temperatury na zewnątrz, który reguluje działanie węzła ciepłowniczego, powinien być montowany na ścianie od strony

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.