Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 355
BUD.09 · pytanie #355

Na jakiej wysokości ponad gazociągiem powinno się umieścić taśmę ostrzegawczą?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.