Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 384
BUD.09 · pytanie #384

W dolnej części pionu kanalizacyjnego, przed jego połączeniem z przewodem odpływowym, powinno się zamontować

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.