Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 446
BUD.09 · pytanie #446

Na jakiej wysokości od krawędzi wykopu gazociągu powinny być zainstalowane bariery ochronne?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.