Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 499
BUD.09 · pytanie #499

Jeśli przez 1,5 roku nie planuje się korzystania z instalacji grzewczej, najlepiej pozostawić instalację

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.