Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 579
BUD.09 · pytanie #579

Maksymalna temperatura wody na zasilaniu w systemie ogrzewania podłogowego nie powinna być wyższa niż

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.