Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 665
BUD.09 · pytanie #665

Gdzie należy umieścić naczynie wzbiorcze zamknięte w instalacji centralnego ogrzewania?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.