Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 699
BUD.09 · pytanie #699

Jaką kształtkę wykorzystuje się do połączenia instalacji gazowej z urządzeniem gazowym w sposób rozłączny?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.