Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 725
BUD.09 · pytanie #725

Jaką maksymalną temperaturę może mieć woda odprowadzana do kanalizacji podczas spuszczania jej z przewodów węzła ciepłowniczego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.