Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 73
BUD.09 · pytanie #73

Gdzie w systemie c.o. powinno znajdować się otwarte naczynie wzbiorcze?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.