Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 790
BUD.09 · pytanie #790

Jakiego przewodu należy użyć do odprowadzania spalin z kotła gazowego z otwartą komorą spalania?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.