Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 804
BUD.09 · pytanie #804

Aby zachować czystość w systemie wentylacyjnym z odzyskiem ciepła, powinno się to robić co 2-4 miesiące?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.