Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 813
BUD.09 · pytanie #813

Aby przeprowadzić odpowietrzanie gazociągu, trzeba zainstalować na jego końcu kolumnę odpowietrzającą, która będzie wystawać ponad poziom gruntu przynajmniej na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.