Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 910
BUD.09 · pytanie #910

W jakim układzie instalacji grzewczej gorąca woda z kotła przemieszcza się pionem znośnym do zbiornika odpowietrzającego, następnie rozgałęzia się na poziome rury i zstępuje do grzejników, a później wraca do kotła przez pion powrotny?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.