Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 949
BUD.09 · pytanie #949

Wlot czujnika detektora gazu ziemnego powinien być umieszczony w odległości 0,5 m od sufitu w celu monitorowania stężenia gazu ziemnego w pomieszczeniu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.