Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 953
BUD.09 · pytanie #953

W budynkach mieszkalnych wielorodzinnych do pomiaru ilości wykorzystanego gazu instaluje się gazomierze

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.