Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 1004
BUD.11 · pytanie #1004

Przy wykonywaniu izolacji termicznej podłogi układanej na gruncie nie powinno się używać styropianu o klasie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.