Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 1267
BUD.11 · pytanie #1267

Stara jednokrotnie nałożona powłoka klejowa jest usuwana poprzez skrobanie szpachelką powierzchni, która została wcześniej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.