Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 1428
BUD.11 · pytanie #1428

Podłoże z płyt gipsowo-kartonowych pod tapetę raufaza powinno być, zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli, wykończone co najmniej w standardzie <br><br> <table><tr><th>Poziom szpachlowania gipsowego</th><th>PSG 1</th><th>PSG 2</th><th>PSG 3</th><th>PSG 4</th></tr><tr><td>przeznaczenie podłoża</td><td>podkład, np. pod płytki, panele,w pomieszczeniach gospodarczych,technicznychi tymczasowych</td><td>pokrycie farbami strukturalnymi, tapetami z grubym wzorem i tynkami ozdobnymi</td><td>pokrycie większością farb, tapet i tynków ozdobnych</td><td>doborowe malowanie połyskowymi farbami</td></tr><tr><td>wymagania dotyczące powierzchni podłoża</td><td>wykończenie zgrubne, brak wymagań estetycznych</td><td>wyrównanie i wygładzenie powierzchni spoiny, aby wraz z płytą stanowiły jedną płaszczyznę</td><td>równa powierzchnia, np. stiuków oraz kreatywnych technik malarskich</td><td>poza poziomem szpachlowania PSG 2 nałożenie ręczne lub mechaniczne na całej powierzchni płyt warstwy cienkowowarstwowego tynku gipsowego</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.