Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 213
BUD.11 · pytanie #213

Montaż parkietu w jodełkę z deszczułek podłogowych w pomieszczeniu z oknem powinien się zacząć od

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.