Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 425
BUD.11 · pytanie #425

Norma zużycia kleju do ułożenia klepki parkietowej wynosi 1,5 kg/m<sup>2</sup>. Jaką ilość kleju należy przygotować do wykonania parkietu w pomieszczeniu o wymiarach podłogi 10 m × 5 m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.