Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 682
BUD.11 · pytanie #682

Z jaką resztką deski podłogowej o długości większej niż 40 cm, pozostającą z pierwszego pasa układanej posadzki, mamy do czynienia?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.