Strona głównaPytania BUD.11 › Pytanie 890
BUD.11 · pytanie #890

Jakiego preparatu używa się do zagruntowania drewnianej stolarki przed malowaniem w technice olejnej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.