Strona główna › Pytania BUD.11 › Pytanie 995
BUD.11 · pytanie #995
Z informacji zawartych na etykiecie opakowania z farbą wynika, że można malować

- Aprzy temperaturze powietrza poniżej 5°C.
- Bnatryskowo po rozcieńczeniu farby wodą.
- Cprzy wilgotności powietrza powyżej 80%.
- Dwałkiem bez rozcieńczania farby wodą.
Poprawna odpowiedź: D. wałkiem bez rozcieńczania farby wodą.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.