Strona głównaPytania BUD.13 › Pytanie 1371
BUD.13 · pytanie #1371

Podczas wchodzenia do wykopu oraz wychodzenia z niego powinno się używać drabiny, gdy głębokość wykopu przekracza

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.