Strona głównaPytania BUD.13 › Pytanie 434
BUD.13 · pytanie #434

Z przedstawionych w ramce informacji wynika, że olej znajdujący się w wibratorze należy wymienić po przepracowaniu przez maszynę <br><br> <table><tr><td>paliwo:</td><td>benzyna bezołowiowa</td></tr><tr><td>olej wibratora:</td><td>olej silnikowy klasy SAE 30W,wymiana co 240 godzin pracyilość: 200 cm3</td></tr><tr><td>pasek klinowy:</td><td>TPD110 A36 (l3mmX36″)</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.