Strona głównaPytania BUD.14 › Pytanie 798
BUD.14 · pytanie #798

Jaką koparką, zanim przystąpimy do odspajania gruntu, powinniśmy zjechać na dno wykopu i odspajać grunt z jego dna?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.