Strona głównaPytania BUD.15 › Pytanie 240
BUD.15 · pytanie #240

Na którym stanowisku pracy ilość energii wydatkowanej przez pracownika jest najwyższa? <br><br> <table><tr><th>Stanowisko</th><th>Wykonywana czynność</th></tr><tr><td>A.</td><td>Ręczne plantowanie skarp w gruncie kat. I</td></tr><tr><td>B.</td><td>Ręczne plantowanie skarp w gruncie kat. II</td></tr><tr><td>C.</td><td>Ręczne wykonywanie wykopu w gruncie kat. III</td></tr><tr><td>D.</td><td>Ręczne wykonywanie wykopu w gruncie kat. IV</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.