Strona głównaPytania BUD.15 › Pytanie 376
BUD.15 · pytanie #376

Do realizacji podbudowy zasadniczej standardowej konstrukcji nawierzchni półsztywnej powinno się używać kruszywa

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.