Strona głównaPytania BUD.15 › Pytanie 384
BUD.15 · pytanie #384

Do budowy podstawy konstrukcji nawierzchni półsztywnej powinno się wykorzystywać kruszywo

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.