Strona głównaPytania BUD.19 › Pytanie 559
BUD.19 · pytanie #559

Jeżeli użytek gruntowy w działce nr 521/1 na mapie ewidencyjnej został oznaczony symbolem literowym S-ŁII, to które z oznaczeń należy wpisać do części opisowej bazy w kolumnie OZK? <br><br> <table><tr><td rowspan="2">Nr działki ewidencyjnej</td><td rowspan="2">Pole powierzchni działki ewid. w ha</td><td colspan="3">Rodzaj użytki i klasa</td><td rowspan="2">Pole powierzchni użytków i klas w działce</td></tr><tr><td>OFU</td><td>OZU</td><td>OZK</td></tr><tr><td>521/1</td><td>0,5940</td><td></td><td></td><td></td><td>0,5940</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.