Strona głównaPytania BUD.19 › Pytanie 670
BUD.19 · pytanie #670

W obrębie gminy założono sady o następujących powierzchniach: sad I — 0,9990 ha, sad II — 0,1000 ha, sad III — 0,0926 ha, sad IV — 0,0099 ha. Czy te sady powinny być ujęte w ewidencji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.