Strona głównaPytania BUD.19 › Pytanie 879
BUD.19 · pytanie #879

Który błąd popełnił geodeta przy sformułowaniu zawiadomienia do stawienia się na gruncie? <br><br> <table><tr><td colspan="2">ZAWIADOMIENIE</td><td>Dn. 20.06.2015</td></tr><tr><td colspan="3">do stawienia się na gruncie w celu ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych</td></tr><tr><td colspan="3">Na podstawie art. 32, ust. 1-4 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2015 r. poz. 520) proszę o stawienie się na gruncie Panią Barbarę Kos i Pana Jana Kowala (współwłaścicieli) w dniu 14.07.2015 r. o godz. 10 w miejscowości Nowa Wieś na działce nr 125.</td></tr><tr><td colspan="3">W interesie Pana (Pani) jest udział w tych czynnościach, osobiście lub przez swojego przedstawiciela. Osoby biorące udział w czynnościach ustalenia granic powinny posiadać dokument tożsamości, a w przypadku występowania w charakterze przedstawiciela – pełnomocnictwo na piśmie. Dokument świadczący o pełnomocnictwie jednorazowym zostanie dołączony do akt. W przypadku współwłasności, współużytkowania wieczystego, małżeńskiej wspólności ustawowej – uczestnikami postępowania są wszystkie strony.</td></tr><tr><td colspan="3">Zgodnie z art. 32 ust. 3 ww. ustawy nieusprawiedliwione niestawienie się stron nie wstrzymuje czynności ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.