Strona głównaPytania BUD.20 › Pytanie 119
BUD.20 · pytanie #119

Jeśli w dokumentacji dotyczącej instalacji gazu rodzaj gazu jest oznaczony symbolem E, to jaki gaz zostanie użyty?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.