Strona głównaPytania BUD.20 › Pytanie 206
BUD.20 · pytanie #206

Jaką powinno się przyjąć sekwencję działań przy budowie instalacji ogrzewania centralnego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.