Strona główna › Pytania BUD.20 › Pytanie 223
BUD.20 · pytanie #223
Jakie jest właściwe natężenie strumienia ciepła q [W/m<sup>2</sup>] potrzebne do zainstalowania ogrzewania podłogowego, gdy straty ciepła w pomieszczeniu wynoszą 1200 W, a powierzchnia podłogi, gdzie będzie zainstalowana węzłownica, ma 40 m<sup>2</sup>?
- A28 000 W/m2
- B40 W/m2
- C1240 W/m2
- D30 W/m2
Poprawna odpowiedź: D. 30 W/m2
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.