Strona głównaPytania BUD.20 › Pytanie 223
BUD.20 · pytanie #223

Jakie jest właściwe natężenie strumienia ciepła q [W/m<sup>2</sup>] potrzebne do zainstalowania ogrzewania podłogowego, gdy straty ciepła w pomieszczeniu wynoszą 1200 W, a powierzchnia podłogi, gdzie będzie zainstalowana węzłownica, ma 40 m<sup>2</sup>?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.