Strona głównaPytania BUD.20 › Pytanie 296
BUD.20 · pytanie #296

Jaką jednostką wyraża się jednostkowe straty ciśnienia w instalacjach gazowych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.