Strona głównaPytania BUD.20 › Pytanie 333
BUD.20 · pytanie #333

Przekazanie węzła ciepłowniczego do użytkowania odbywa się na podstawie protokołu, który jest sporządzany podczas

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.