Strona głównaPytania BUD.21 › Pytanie 102
BUD.21 · pytanie #102

Którą koparkę należy użyć do wykonania wykopu o głębokości 2,2 m, w gruncie kategorii III, w którym będzie ułożony zbieracz drenarski o średnicy 20 cm, na długości 260 m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.