Strona głównaPytania BUD.21 › Pytanie 475
BUD.21 · pytanie #475

Metodą iniekcji (wstrzykiwania) można wprowadzać do gruntu osady ściekowe w postaci

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.