Strona głównaPytania BUD.25 › Pytanie 662
BUD.25 · pytanie #662

Nie należy używać gaśnic do gaszenia przewodów i urządzeń elektrycznych, gdyż są nieodpowiednie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.