Strona głównaPytania BUD.25 › Pytanie 83
BUD.25 · pytanie #83

Ekran monitora w stanowisku komputerowym, zorganizowanym zgodnie z zasadami ergonomii, powinien być umieszczony

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.