Strona głównaPytania CHM.02 › Pytanie 350
CHM.02 · pytanie #350

Podczas użytkowania płaszczowego wymiennika ciepła zauważono narastający problem z wydobywaniem się pary wodnej z odwadniacza. Co może być tego przyczyną?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.