Strona głównaPytania CHM.06 › Pytanie 103
CHM.06 · pytanie #103

Jakiego reaktora należy użyć do egzotermicznego procesu polimeryzacji chlorku winylu, realizowanego w temperaturze 45°C i pod ciśnieniem 1,5 MPa, gdzie polimer wytrąca się przy użyciu siarczanu(VI) glinu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.