Strona główna › Pytania CHM.06 › Pytanie 292
CHM.06 · pytanie #292
Najniższa emisja SO<sub>2</sub> do atmosfery w zakładach produkujących kwas siarkowy(VI) jest osiągana dzięki
- Azastosowaniu metody podwójnej absorpcji w wytwarzaniu.
- Bwdrożeniu metody mokrej absorpcji w procesie produkcji.
- Czastosowaniu systemu elektrofiltrów rurowych.
- Dużyciu wysokoefektywnego filtra obrotowego.
Poprawna odpowiedź: A. zastosowaniu metody podwójnej absorpcji w wytwarzaniu.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.