Strona głównaPytania CHM.06 › Pytanie 315
CHM.06 · pytanie #315

Jak powinno się pobierać próbkę wody z sieci wodociągowej, aby oznaczyć gazy rozpuszczone w niej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.