Strona główna › Pytania DRM.04 › Pytanie 133
DRM.04 · pytanie #133
Które oznaczenie należy wpisać nad linią odniesienia?

- APołączenia klejonego.
- BOkleiny.
- CZszywki.
- DRodzaju doklejki.
Poprawna odpowiedź: B. Okleiny.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.