Strona głównaPytania DRM.04 › Pytanie 133
DRM.04 · pytanie #133

Które oznaczenie należy wpisać nad linią odniesienia?

Ilustracja do pytania 133
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.