Strona głównaPytania DRM.04 › Pytanie 462
DRM.04 · pytanie #462

Po każdym użyciu pilarki taśmowej należy czyścić olejem maszynowym 26 przy użyciu oliwiarki <br><br> <table><tr><th>Zespół smarowny</th><th>Gatunek smaru lub oleju</th><th>Sposób smarowania, ilość</th><th>Okres wymiany</th></tr><tr><td>Łożyska toczne górnego koła</td><td>ŁT 4S</td><td>Smarownica 1 cm3</td><td>Co 6 miesięcy</td></tr><tr><td>Łożyska toczne tarcz oporowych</td><td>ŁT 4S</td><td>Smarownica 1 cm3</td><td>Co 6 miesięcy</td></tr><tr><td>Prowadnice suportu</td><td>ŁT 4S</td><td>Smarownica 1 cm3</td><td>Co 6 miesięcy</td></tr><tr><td>Mechanizm napędu blokady listwy zębatej</td><td>ŁT 4S</td><td>Rozebrać, przemyć naftą i nałożyć smar na powierzchnie współpracujące</td><td>Raz na rok</td></tr><tr><td>Listwa zębata</td><td>Olej maszynowy 26</td><td>oliwiarką</td><td>Po pracy, po oczyszczeniu z kurzu</td></tr><tr><td>Powierzchnia stołu</td><td>Olej maszynowy 26</td><td>Lekko zwilżoną olejem szmatką</td><td>Po pracy, po oczyszczeniu z kurzu</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.