Strona głównaPytania DRM.05 › Pytanie 295
DRM.05 · pytanie #295

Którą warstwę obiciową należy nałożyć po przymocowaniu formatki sprężynowej do konstrukcji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.