Strona głównaPytania DRM.08 › Pytanie 288
DRM.08 · pytanie #288

Jakie będzie łączne zużycie tarcicy przy netto 0,5 m<sup>3</sup> oraz wskaźniku wydajności wynoszącym 50%?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.