Strona główna › Pytania DRM.08 › Pytanie 288
DRM.08 · pytanie #288
Jakie będzie łączne zużycie tarcicy przy netto 0,5 m<sup>3</sup> oraz wskaźniku wydajności wynoszącym 50%?
- A1 m3
- B4 m3
- C3 m3
- D2 m3
Poprawna odpowiedź: A. 1 m3
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.